Верхній банер

Стівену Спілбергу не дали зняти фільм про Джеймса Бонда

Автор: admin
Зображення новини
Режисер двічі пропонував свої послуги продюсеру франшизи

Стівен Спілберг зізнався, що на початку кар’єри мріяв зняти фільм про Джеймса Бонда, однак продюсер франшизи Альберт Р. Брокколі, якого режисер називає "Каббі", двічі відповів йому відмовою. 79-річний постановник розповів цю історію в подкасті The Rest Is Entertainment.

"Я шкодую, що вони не запросили мене зняти фільм про Бонда, — сказав Спілберг, відповідаючи на запитання шанувальника. — Я звернувся до "Каббі" Брокколі після того, як "Щелепи" стали великим хітом. Я завжди хотів зробити фільм про Джеймса Бонда з того самого дня, як побачив "Доктора Ноу". Тож я зателефонував "Каббі" після "Щелеп" і запропонував себе. Я сказав: "Якщо вам потрібен режисер, я б із задоволенням зняв один фільм". А він відповів: "Ні", і на цьому розмова завершилася".

Другий шанс, здавалося, з’явився після виходу фільму "Близькі контакти третього ступеня" у 1977 році. Науково-фантастичний трилер став хітом, і Брокколі захотів використати знамениту п’ятинотну музичну фразу з фільму — сигнал для спілкування з інопланетянами — в одній із серій бондіани.

"Каббі" зателефонував мені через кілька років після "Близьких контактів" і сказав: "Ми хотіли б використати ці п’ять нот", — згадав Спілберг. Режисер вирішив, що це ідеальний момент для угоди.

"Я сказав: "Домовмося. Я дозволю вам використати п’ять нот, якщо ви дасте мені зняти фільм про Бонда". А він знову відповів: "Ні"", — розповів Спілберг.

Попри відмову, режисер усе одно дозволив використати музику. "Тож вони послідовно мені відмовляли. Він ніколи не пояснював, чому не пускав мене до бондівської родини".

Таким чином один із найвидатніших режисерів в історії так і не потрапив до числа постановників бондіани.

Коментарі

Ще немає коментарів.

Нижній банер